Načítání...

Co dělat, když… Co dělat, když…

Průkaz musí mít každý student Agatsu Ryu od 12 let. Navštiv kancelář Agatsu Ryu mezi 13:00 až 19:00 hodinou v pracovní den mimo svátky a dny, kdy máme zavřeno (např. z důvodu čerpání dovolené). S sebou si přines aktuální průkazovou fotografii a 250 Kč za průkaz a jeho vystavení. Průkaz vystavíme do 7 dní od úhrady poplatku.

Pro přístup k souborům potřebuješ heslo. Toto heslo dostaneš při své registraci v Agatsu Ryu anebo jej najdeš v mailu (občas heslo změníme). Můžeš také požádat svého učitele, který ti heslo dá.

ID je přiděleno smlouvou o studiu. Toto ID tak najdete na poslední straně smlouvy. Pokud z nějakého důvodu nemůžete své ID zjistit, informujte se v kanceláři. ID nelze zaslat emailem.

Pokud chcete změnit cvičební skupinu, musíte si domluvit schůzku se svým učitelem a probrat to společně.

Kompenzace je výhradně na rozhodnutí vedení Agatsu Ryu. Pokud dlouhodobě (více jak jeden měsíc) nejste na cvičení, můžete požádat o kompenzaci. Volnou formou napište žádost a společně s potvrzením praktického lékaře či specialisty tyto dokumenty předejte v kanceláři Agatsu Ryu. V potvrzení od lékaře musí být jasně uvedeno, že nemůžete cvičit ani se zúčastňovat cvičení jako pozorovatel od – do (uvede se datum). Bez těchto základních náležitostí nebude žádost vůbec přijata.

Pokud nemáte vlastní cvičební úbor (tzv. Keikogi) tak můžete po nějakou dobu cvičit v běžném oděvu (tepláky, tričko či dlouhý rukáv). Cvičí se naboso a nikdy ne v oděvu, ve kterém jste přišli!! Cvičit v Keikogi jiném, než s logem a insigniemi Agatsu Ryu povoleno není.

Pokud došlo ke zranění mimo Agatsu Ryu a nějak vás to omezuje, pak je moudré o tom říci vyučujícímu. Pokud dojde ke zranění při cvičení, tak o tom neprodleně informujte vyučujícího. Vyučující provede záznam o úrazu, který v případě potřeby bude využit pro plnění z úrazového pojištění. Upozorňujeme, že každý student by měl být pojištěn pro případ úrazu. Toto pojištění si zajišťuje každý student sám na vlastní náklady.

Být s námi má smysl!

Chcete objevit umění boje Samurajů a stát se součástí týmu, který se řídí autentickými hodnotami bojových umění? Agatsu Ryu vám otevírá dveře do tohoto fascinujícího světa. Agatsu Ryu je vedená aktivními a zkušenými mistry bojových umění, kteří vám budou velkou oporou a umožní vám být lepším člověkem každý den!

První lekce vás nic nestojí, je naší dávkou inspirace pro vás. Přijďte a začněte svou cestu k sebezdokonalení
a vlastním bojovým dovednostem.