Načítání...

O AGATSU RYU O AGATSU RYU

Agatsu Ryu je škola bojových umění, založená v roce 2000 v Přerově. Vyučujeme bojová
umění Aikijutsu, Jujutsu a Kenjutsu. Dále pořádáme kurzy sebeobrany, vzdělávací akce
a školíme budoucí učitele bojových umění.

MÁME SVOJE ZÁSADY A DRŽÍME SE JICH, PROTOŽE CHCEME PRO SVÉ STUDENTY JEN TO NEJLEPŠÍ.

PROFESIONALITA

Agatsu Ryu je tradiční škola bojových umění, nikoliv oddíl rváčů. Jsme profesionálové a mistři bojových umění uznávaní nejen v České republice, ale po celém světě. Máme akreditaci MŠMT.

RENOMÉ

V roce 2017 byla Agatsu Ryu oficiálně uznaná japonskými mistry a All Japan Budo Association jako legitimní škola japonských bojových umění. Od roku 2017 jsme i jejím členem.

JASNÁ VIZE A CÍL

Máme jasnou vizi a víme, kdo jsme i kam směřujeme. Oproti jiným školám bojového umění (ale i jednotlivcům) neřešíme jiné kluby, ale soustřeďujeme se na to, co je skutečně důležité.

KVALITA

Bojové umění netrénujeme, ale studujeme. Necvičíme kvůli neporazitelnosti, ale kvůli vlastní zranitelnosti. Život v přítomnosti a rozvíjet se. Vědomě a cíleně.

POSLÁNÍ, HODNOTY A VIZE

Posláním naší školy je podporovat výuku tradičního bojového umění a zároveň profesionalizovat učitele bojových umění.

V Agatsu Ryu dbáme na komplexní přístup a profesionální úroveň. Rozvíjíme osobnost každého studenta, podporujeme jeho kritické myšlení, iniciujeme tvůrčí myšlení a schopnost pokládat otázky a nalézat na ně odpovědi. Studenty vedeme k zodpovědnosti, spolehlivosti, angažovanosti a týmové spolupráci.
V bojovém umění udržujeme hodnoty a tradice. Ctíme předávaná bojová umění a všechny skutečné mistry, kteří tu byli před námi.

 

„Záleží nám na tom, aby technické stupně skutečně odrážely vyspělost studentů i mistrů. Chceme, aby dosažení každého takového stupně znamenalo skutečný pokrok, nikoliv pouhou formalitu. Zasazujeme se o to, aby technické stupně byly součástí cesty každého studenta Agatsu Ryu.“

shihan René Garcia, Agatsu Ryu

Přidejte se k nám!

Naučte se i vy bojová umění v Agatsu Ryu. Jsme féroví a proto je u nás první hodina ZDARMA!