Načítání...

O AGATSU RYU O AGATSU RYU

Agatsu Ryu je škola bojových umění, založená v roce 2000 v Přerově. Vyučujeme bojová
umění Aikijutsu, Jujutsu a Kenjutsu. Dále pořádáme kurzy sebeobrany, vzdělávací akce
a školíme budoucí učitele bojových umění.

MÁME SVOJE ZÁSADY A DRŽÍME SE JICH, PROTOŽE CHCEME PRO SVÉ STUDENTY JEN TO NEJLEPŠÍ.

SÍLA

Život přináší různé situace a my v Agatsu Ryu se učíme tyto situace nejen zvládat, ale také abychom je pochopili a měli z nich užitek. Bojové umění je Cesta, je to život. Každý den máme volbu, každý den nám přináší odpovědnost za to, co (u)děláme. Vždy máme volbu. Pomocí Agatsu Ryu si uvědomujeme, že být silný duševně je základ. A na tomto základu zde pracujeme.

JASNÁ VIZE A CÍL

Vše musí být v rovnováze. Nic se nesmí přehánět, a proto se učíme nacházet správné místo ve všem co děláme. A to nejen v Agatsu Ryu, ale i v běžném životě. Cvičíme, abychom si užívali pohyb a měli radost z přítomnosti. Bojové umění není armádní výcvik, ale taktéž to není běžný klub bojových sportů či umění.

KOMPLEXNOST

V Agatsu Ryu dbáme na komplexní přístup a profesionální úroveň. Rozvíjíme osobnost každého studenta, podporujeme jeho kritické myšlení, iniciujeme tvůrčí myšlení a schopnost pokládat otázky a nalézat na ně odpovědi. Bojové umění není zdaleka jen o technikách. Je to především o práci se sebou a svou myslí.

POSLÁNÍ, HODNOTY A VIZE

Posláním naší školy je podporovat výuku tradičního bojového umění a zároveň profesionalizovat učitele bojových umění.

Studenty vedeme k zodpovědnosti, spolehlivosti, angažovanosti a týmové spolupráci.
V bojovém umění udržujeme hodnoty a tradice. Ctíme předávaná bojová umění a všechny skutečné mistry, kteří tu byli před námi.

 

„Záleží nám na tom, aby technické stupně skutečně odrážely vyspělost studentů i mistrů. Chceme, aby dosažení každého takového stupně znamenalo skutečný pokrok, nikoliv pouhou formalitu. Zasazujeme se o to, aby technické stupně byly součástí cesty každého studenta Agatsu Ryu.“

shihan René Garcia, Agatsu Ryu

Být s námi má smysl!

Chcete objevit umění boje Samurajů a stát se součástí týmu, který se řídí autentickými hodnotami bojových umění? Agatsu Ryu vám otevírá dveře do tohoto fascinujícího světa. Agatsu Ryu je vedená aktivními a zkušenými mistry bojových umění, kteří vám budou velkou oporou a umožní vám být lepším člověkem každý den!

První lekce vás nic nestojí, je naší dávkou inspirace pro vás. Přijďte a začněte svou cestu k sebezdokonalení
a vlastním bojovým dovednostem.