Načítání...

AGATSU RYU AGATSU RYU

Agatsu Ryu je školou bojových umění založenou v Přerově v roce 2000. Vyučujeme bojová
umění Aikijutsu, Jujutsu a Kenjutsu. Dále děláme kurzy sebeobrany, vzdělávací akce
a školíme budoucí učitele bojových umění.

ZAKLÁDÁME SI NA OSMI BODECH PŘÍSTUPU V BOJOVÝCH UMĚNÍ DLE NAŠEHO ZAKLADATELE.

PŘIJĎTE MEZI NÁS! CHTĚJTE TO NEJLEPŠÍ PRO SEBE!

Profesionalita

Jsme profesionálové v oboru. Jsme skuteční mistři bojových umění uznávaní nejen v České republice, ale po celém světě.

Agatsu Ryu

Je tradiční škola bojových umění., nikoliv oddíl rváčů. Zakládáme si na tom, kdo jsme a co nabízíme.

Jasná vize a cíl

Máme jasnou vizi a jsme zásadoví. Víme, kdo jsme a kam směřujeme. Oproti jiným školám bojového umění (ale i jednotlivcům) neřešíme jiné školy či kluby.

Kvalitní cvičení

Cvičíme, zdokonalujeme se a pracujeme na sobě. Čas strávený v Agatsu Ryu má smyl. Ke cvičení přistupujeme tak, aby pro nás bylo potěšení a radost z pohybu. Bojové umění netrénujeme, ale studujeme. Necvičíme pro medaile či sen o vlastní neporazitelnosti.

Legitimita

Agatsu Ryu bylo oficiálně uznáno japonskými mistry a All Japan Budo Association jako legitimní škola japonských bojových umění v roce 2017.

Kvalita mistrů

Zakládáme si na technické stránce, funkčnosti a erudici mistrů Agatsu Ryu. Navíc jsou mistři Agatsu Ryu akreditováni MŠMT.

Příslušnost, odkaz

Agatsu Ryu je členem All Japan Budo Association – společností vedenou japonskými mistry bojových umění.

Zahraniční spolupráce

Spolupracujeme s profesionály v oboru. Chceme vám umožnit cvičení se skutečnými mistry ze zahraničí.

POSLÁNÍ, HODNOTY A VIZE

V Agatsu Ryu pracujeme a vytváříme podmínky takovým způsobem, aby bojové umění bylo vyučováno kvalitně a odpovědně. Svou činností chceme i nadále vychovávat kvalitní studenty i učitele, kteří mají znalosti jak praktické, tak i teoretické a které umí využít nejen ke svému osobnímu rozvoji. Budujeme tým a svou činnost k tomuto směřujeme. Máme zájem vyvíjet činnost takovým způsobem, aby každý student i učitel cítil v Agatsu Ryu jako celku svou oporu a byl hrdý na příslušnost k Agatsu Ryu. Pracujeme a udržujeme si svou soběstačnost a nezávislost, tak jako od počátku založení Agatsu Ryu. Chceme a nadále budeme podporovat svobodu myšlení.

Posláním Agatsu Ryu je podporovat výuku tradičního bojového umění a zároveň profesionalizovat učitele bojových umění. Učíme a rozvíjíme osobnost každého studenta, jeho kritické myšlení, iniciujeme tvůrčí myšlení a schopnost pokládat a nalézat odpovědi na otázky.

V Agatsu Ryu dbáme na komplexní přístup k výuce bojových umění. Studenty vedeme k zodpovědnosti, spolehlivosti, angažovanosti a týmové spolupráci.

Ctíme předávaná bojová umění a veškeré skutečné mistry bojových umění, kteří tu byli před námi. Udržujeme hodnoty a tradiční přístup v bojovém umění. Jsme profesionální první volbou zájemců o studium vzhledem k poskytováním nejlepších služeb v oblasti výuky bojového umění a rozvoje osobnosti studentů.

Nadále chceme rozvíjet spolupráci se zahraničními partnery.

 

„Záleží nám na tom, aby technické stupně skutečně odrážely vyspělost studentů i mistrů a aby takovýto stupeň nebyl klišé. Zasazujeme se o to, aby technické stupně byly součástí Cesty každého studenta Agatsu Ryu. Přispíváme tím k rozvoji tradičního bojového umění v České republice.“

Šidóšakai agatsu ryu

PRESTIŽ A KVALITA

  • Škola bojových umění, Agatsu Ryu se sídlem v Přerově, patří k nejvýznamnějším školám bojových umění nejen v České republice, ale také v Evropě.
  • Zajišťujeme výuku tradičních bojových umění Jujutsu a Kenjutsu. Dále vyučujeme také bojová umění Aikijutsu/Aikido a pořádáme kurzy sebeobrany pro ženy.
  • Prestižní postavení Agatsu Ryu potvrzuje obrovský zájem o studium nejen dětí a mládeže a dospělých, ale také profesionálů z řad IZS.
  • Naše postavení upevňuje fakt, že jsme aktivními členy mezinárodní organizace All Japan Budō Association – asociací sdružující profesionály v bojovém umění. Máme tedy právo udělovat mezinárodně uznávané technické stupně.
  • Mistr Garcia obdržel v roce 2018 hodnost Samuraje společností ASBA

Přidejte se k nám!

Naučte se i vy bojová umění v Agatsu Ryu. Jsme féroví a proto je u nás první hodina ZDARMA!