Načítání...

Reference Reference

Reference od našich studentů i jejich rodičů jsou nejlepší vizitkou naší práce. Jsme velmi hrdí na svou práci a poslání, které s sebou nese.

Proč je agatsu ryu nejlepší volbou pro vás i vaše děti?

5 star rating
5 star rating
5 star rating
5 star rating
5 star rating
Psal se rok 2005, v té době mi bylo 10 let a do školy Ju Jutsu mě přivedly filmy s Bruce Lee a Jean-Claudem van Dammem. Začátky praktikování Ju Jutsu, tenkrát ještě v pobočce v Lipníku nad Bečvou mi ale kompletně změnily představy o bojovém umění. Nezávodí se zde, aspoň ne na úrovni soutěží a medailí. V útlém dětském věku, si to možná člověk neuvědomí, ale nejde tady jen o cvičení, ale i o budování osobnosti, na kterou učitelé vždy kladli důraz. Myslím, že Shihan René Garcia pozitivně ovlivnil v té době i volbu mého následného povolání. Bohužel po nástupu “puberty”, tzn. cca po 2 a půl letech cvičení jsem skončil. Zpětně to přisuzuji nedostatečné mentální vytrvalosti. Následné dětství jsem měl docela divoké. Myslím si ale, že základní principy etiky, které jsem se tady naučil, mi poskytly mantinely, které mě udržely v patřičných mezích.

Škola Ju Jutsu se stále vyvíjela, já ji po očku stále sledoval a po 16 letech v 2021, mě dostala touha začít znovu cvičit 🙂. Byl jsem překvapený, kam se vše posunulo. Vlastní prostory, pěkné a vybavené dojo, několik věkových a technických skupin. Vše se Vám moc povedlo 👏👍. Bohužel i přes velkou toleranci učitelů s individuálním plánem, se mi nepodařilo skloubit nepravidelnou práci na 12h směny a velkou rodinu. Přicházet na cvičení 1x měsíčně mi přišlo z mojí strany hloupé a popravdě řečeno, když tělo nemělo pravidelnost cvičení, tak se to tělu moc nelíbilo. Bohužel čas plyne, stárnu a už nejsem schopen regenerovat, tak jako dříve.

Suma sumárum, proč byste měli dát této škole šanci vy anebo vaše děti?
– samotné techniky Ju Jutsu
– disciplína
– etika
– žádná agrese, spíš budování klidné mysli
– fajn kolektiv
– skvělí učitelé
– tradice
Radoslav K.
/ Student

Agatsu Ryu není jen kroužek

5 star rating
5 star rating
5 star rating
5 star rating
5 star rating
Před lety, když jsem syna do Agatsu Ryu přihlašovala, si mě Sensei – René Garcia pozval do kanceláře a položil mi jednoduchou otázku…. Proč chci syna přihlásit a co od toho očekávám?” Jsem matka tří dětí a „kroužků” jsme prošli hodně, ale na to PROČ??? se mě nikdy nikdo nezeptal. A o tom to celé je, Agatsu Ryu není jen kroužek, kam dítě šoupnete, stalo se časem součástí rodiny! Je tu, když potřebujeme, je to životní parťák a pro syna vzor, který ho učí nejen bojové umění , ale pomáhá mi ho formovat a nasměrovat na tu správnou cestu, aby z něj vyrostl čestný muž, za kterého se nebudu jednou stydět a který ví, co je v životě správné a o co v životě jde . A lepší vzory než má v Agatsu Ryu si člověk nemůže přát. Zde je svět ještě v pořádku :-). Děkuji René Garcia, za to jaký je, za to co vybudoval a co dělá. Díky AR že tu pro nás jste za to, co pro nás a naše děti děláte :-).
Kateřina H.
/ maminka studenta

neuvěřitelný zážitek…

5 star rating
5 star rating
5 star rating
5 star rating
5 star rating
Od malého kluka, jsem se pohyboval kolem bojových sportů. Do doby, než jsem na tohle místo přivedl svoje kluky (syny), tak jsem si myslel, že vím co znamená dělat bojové „umění”. A mýlil jsem se!!! ….
A je to vlastně dobře, protože jsem začal cvičit i já a poznal jsem a poznávám spoustu lidí, kteří chtějí se v životě něco naučit, včetně mě. A v téhle škole, když se člověk trochu snaží, TO JDE!!! Je zde skvělé zázemí, kromě nemožnosti sprchy (ale to je jen nedostatek starší kancelářské budovy / prostorů, kde se škola nachází). Jinak tím zázemím myslím i TO, že zde učí kvalitní učitelé a mistři. Osobně jsem měl tu čest cvičit se všemi. A každý je jinak výjimečný, ale zároveň každý z nich předává um starodávných samurajů v jednotném řádu. Což je neuvěřitelný zážitek a jsem rád, že jsem toho součástí. 🤜🤛🥋 V každém věku jde něco změnit, nebo se učit. Mohl bych psát mnohem delší recenzi, co všechno se zde můžete naučit, včetně osobního rozvoje, ale nejlepší bude, když přijdete. A vyzkoušíte si to párkrát sami. —-> A ANO, nic není jednoduché. Ale, když se vydáte touhle cestou. Jsou i výsledky….

Které už Vám, či vašim dětem v životě. Už nikdy nikdo nesebere….
Jan M.
/ student a zároveň rodič dvou bojovníků

budují zdravé „Já”

5 star rating
5 star rating
5 star rating
5 star rating
5 star rating
MOHU jako rodič, JEN A JEN DOPORUČIT ….Agatsu Ryu je škola, ve které se obě mé děti naučili mimo technik bojového umění Jūjutsu. Také což je pro mě velmi důležité a o co se snažíme i my rodiče….BUDOVAT ZDRAVÉ „JÁ“ v dětech. Snažit se ovládat své emoce a vědět, že pomáhat druhým je správné (ne svaly, ale hlavou). Děti zde chodily několik let…dnes jsou již větší a budují svoji budoucnost individuálně….celé škole, trenérům….děkuji za jejich přístup k dětem, komunikaci s rodiči…jsem velmi ráda, že zde taková škola bojového umění je. A musím poděkovat také za otevření kurzu SEBEOBRANY PRO ŽENY. Super, že tady jste. Přeji mnoho spokojených studentů a vlastně i rodičů.
Martina Tovaryšová
/ maminka dvou studentů

Agatsu Ryu mi dodává sebedůvěru

5 star rating
5 star rating
5 star rating
5 star rating
5 star rating
Studium tradičního Jūjutsu v Agatsu Ryu Vás nejenom naučí bránit se, ale dodá Vám i sebedůvěru a dovolí obrousit Vaše vnitřní nedostatky, abyste se na konci dne cítili a nakonec i s jistotou věděli, že jste lepší, než jste byli včera.
David Š.
/ Student

Profesionální škola

5 star rating
5 star rating
5 star rating
5 star rating
5 star rating
Agatsu Ryu je škola bojového umění, kde se naučíte vedle množství technik také něco z tradice bojových umění v Japonsku. Je zde velice jasný systém pro postup na vyšší technické stupně a propracovaná struktura vedení školy. V Agatsu Ryu se na Vás nikdo křivě nepodívá – přidat by se měl každý, kdo se chce naučit bránit, zajímá ho tradiční bojové umění a chce vyvíjet smysluplnou fyzickou aktivitu. Všichni, včetně učitelů, jsou pozitivní a chápou, že každý někdy začíná – tomu je přizpůsoben i přístup k výuce.
Ondřej K.
/ Student

Moc se mi líbí přístup učitelů

5 star rating
5 star rating
5 star rating
5 star rating
5 star rating
Sensei – Velmi moudrý muž, který se snaží všem ukázat tu správnou cestu, čehož si na něm cením. Ty děti tu cestu ukázat opravdu potřebují. Jsem rád, že mohu být studentem opravdového mistra bojového umění na takové úrovni.
Michal J.
/ Student

Škola Agatsu Ryu mě dostala neskutečnou profesionalitou

5 star rating
5 star rating
5 star rating
5 star rating
5 star rating
Škola Agatsu Ryu mě dostala neskutečnou profesionalitou vyučujících mistrů. Zaujalo mě, že škola je zaměřena na tradiční výuku Jūjutsu. Vyzkoušel jsem hodinu zdarma a už zůstal. 
Luděk M.
/ Student

Agatsu Ryu – výjimečná škola

5 star rating
5 star rating
5 star rating
5 star rating
5 star rating
Agatsu Ryu, nie je to prvá škola bojového umenia kde študujem, ale verím tomu, že je posledná. Jeden z hlavných dôvodov, prečo sa mi Agatsu Ryu zapáčilo, je ten, že je to naozaj výnimočná škola. Výnimočnosťou nemám na mysli jej úspechy, ktorých má veľa a verím, že ešte viac ich bude mať. Ale je výnimočná v samotnom prístupe k bojovému umeniu Jūjutsu. Nájsť školu, ktorej nezáleží na egu a ktorá chce rozvíjať japonské bojové umenie v klasickej forme a dodržovať tradície s ním spojené, je vzácne a výnimočné. Táto vzácnosť sa odráža v ich úspechoch, pretože práve toto dodržiavanie tradícií považujem za jeden zo základných pilierov všetkých úspechov Agatsu Ryu. A ja som hrdý, že môžem byť súčasťou tejto školy a jej cesty.
Martin V.
/ Student

Není zde ale my

5 star rating
5 star rating
5 star rating
5 star rating
5 star rating
Agatsu Ryu je škola, ve které jsem se mimo technik Jūjutsu naučil i jak komunikovat s lidmi, pracovat s dětmi a hlavně pracovat sám se sebou. Škola je jedinečná svou atmosférou a kolektivem, který jsem nikde jinde nepotkal. Není zde , ale my. Pracujeme jako tým a jako tým i pokračujeme na cestě bojovného umění.
Josef P.
/ Student

SKVĚLÉ MÍSTO…

5 star rating
5 star rating
5 star rating
5 star rating
5 star rating
Skvělé místo ve kterém se cítím vždy skvěle, plný energie a pozitivity a poučení
Jan D.
/ účastník aktivit z řad veřejnosti

způsob zklidnění…

5 star rating
5 star rating
5 star rating
5 star rating
5 star rating
Jsem ráda,že patřím k vám. Je to zkušenost k nezaplacení. Pro mě jako dospělého je to způsob uklidnění se už tak v hektickém životě. Dodržování řádu, naučit se nové věci, zpomalit, být součástí něčeho. Naučit se poslouchat své tělo, i když to není vždy jednoduché je báječná věc, kterou můžete dát sobě samém nebo vašim dětem
Monika K.
/ studentka

jedno z nejlepších…

5 star rating
5 star rating
5 star rating
5 star rating
5 star rating
Člověk udělá v životě spoustu špatných i dobrých rozhodnutí. Učit se zde je jedno z nejlepších.
Pavel D.
/ student

CO ŘÍKAJÍ STUDENTI AGATSU RYU NA UČITELE?


REFERENCE KOLEGŮ

Spolupracujeme s kvalitními školami bojových umění v České republice i zahraničí. Dbáme na to, abychom studentům umožnili studium bojových umění pod skutečnými mistry svého oboru! Spolupráci se nebráníme.
V minulosti nás recenzoval například Sensei Martin Březina (CZE) a Sensei, Mladen Burazerovic (SRB).

PŘIDAT RECENZI

Být s námi má smysl!

Chcete objevit umění boje Samurajů a stát se součástí týmu, který se řídí autentickými hodnotami bojových umění? Agatsu Ryu vám otevírá dveře do tohoto fascinujícího světa. Agatsu Ryu je vedená aktivními a zkušenými mistry bojových umění, kteří vám budou velkou oporou a umožní vám být lepším člověkem každý den!

První lekce vás nic nestojí, je naší dávkou inspirace pro vás. Přijďte a začněte svou cestu k sebezdokonalení
a vlastním bojovým dovednostem.