Načítání...

Čtěte více

Učitelé na výletě: Beskydy

Vytvořil: Agatsu

Beskydy, které jsou známé svou krásnou přírodou, lákají milovníky turistiky, cyklistiky a lyžování. Naše skupina učitelů se letos rozhodla prozkoumat tuto oblast a strávit společně několik dní v horském prostředí. Ubytování v chatě s výhledem do údolí bylo skvělou volbou, která nám umožnila relaxovat a načerpat novou energii.

Během pobytu (22.-23. 6.) jsme navštívili Štramberk, malebné městečko s bohatou historií. Procházka kolem zámku a návštěva místních památek nás okouzlila a přiblížila nám historii tohoto regionu. Je jasné, že bez vyhlášených Štramberských uší, jsme neodjeli 🙂 Frýdlant nad Ostravicí byl další zastávkou našeho výletu. Zde jsme si udělali malý výlet zakončený dobrým kafé.

Nezapomněli jsme ani na přírodní krásy Beskyd. Satinské vodopády, které se nacházejí nedaleko obce Ráztoka, nás okouzlily svou malebností. Procházka lesním terénem k vodopádům byla skvělým zážitkem pro všechny dobrodružství hledající účastníky naší skupiny. A jeskyně Šipka, která je známá svými archeologickými nálezy z doby kultury mousterienu, nás fascinovala svým historickým významem.

Celý výlet byl plný krásných (a leckdy vtipných) momentů i týmových aktivit. V Beskydech se nám líbilo a určitě se sem ještě rádi vrátíme. Podobné akce nám nejen posilují pracovní tým, ale také nám dávají možnost poznat nová místa a tvořit společné nezapomenutelné zážitky. Takže rozhodně doporučuji všem, kteří chtějí strávit aktivně a odpočinkově čas, vydat se do Beskyd a nechat se unést jejich krásami. 🙂

-RG-

Zpět na blog

Být s námi má smysl!

Chcete objevit umění boje Samurajů a stát se součástí týmu, který se řídí autentickými hodnotami bojových umění? Agatsu Ryu vám otevírá dveře do tohoto fascinujícího světa. Agatsu Ryu je vedená aktivními a zkušenými mistry bojových umění, kteří vám budou velkou oporou a umožní vám být lepším člověkem každý den!

První lekce vás nic nestojí, je naší dávkou inspirace pro vás. Přijďte a začněte svou cestu k sebezdokonalení
a vlastním bojovým dovednostem.