Načítání...

Právní doložka e-mailových zpráv Právní doložka e-mailových zpráv


Tento e-mail a veškeré s ním spojené přílohy jsou důvěrné a mohou být právně chráněny. Jsou určeny výhradně pro adresáta a jakékoli jejich neoprávněné užití, zveřejnění, kopírování nebo distribuce je přísně zakázáno a může být nezákonné. Pokud jste tento e-mail obdrželi omylem, informujte prosím odesílatele a tento e-mail spolu s přílohami okamžitě smažte. E-mailová komunikace není považována za závaznou formu uzavírání smluv, pokud není výslovně uvedeno jinak. Jakékoli nabídky, akceptace nabídek, nebo jiné zprávy s cílem uzavřít smlouvu musí být potvrzeny písemně a podepsány oprávněnými zástupci obou stran.

Agatsu Ryu, s.r.o. si vyhrazuje právo ukončit jednání o uzavření smlouvy kdykoli, z jakéhokoli důvodu nebo bez uvedení důvodu, a vylučuje přijetí jakékoliv nabídky ze strany adresáta s jakýmkoliv dodatkem či odchylkou.


Být s námi má smysl!

Chcete objevit umění boje Samurajů a stát se součástí týmu, který se řídí autentickými hodnotami bojových umění? Agatsu Ryu vám otevírá dveře do tohoto fascinujícího světa. Agatsu Ryu je vedená aktivními a zkušenými mistry bojových umění, kteří vám budou velkou oporou a umožní vám být lepším člověkem každý den!

První lekce vás nic nestojí, je naší dávkou inspirace pro vás. Přijďte a začněte svou cestu k sebezdokonalení
a vlastním bojovým dovednostem.