Načítání...

Doporučte nás Doporučte nás

Velmi si vážíme aktivních studentů, a proto jsme se rozhodli odměnit vás za naprosto jednoduchou věc. Pro získání cvičení až na několik měsíců zdarma musíte pouze říct vašim přátelům a kamarádům o Agatsu Ryu. Nejhodnotnější referencí jsou vždy osobní doporučení. Když jste u nás spokojení a vidíte výsledky, řekněte o nás ostatním. 

Za každé doporučení na Vás čeká odměna, když Váš kamarád přijde a začne u nás cvičit. Tato odměna platí pro všechny skupiny Jūjutsu. 

Možnosti jsou následující: 

  • Váš kamarád si uhradí Zápisné na 6 měsíců, což pro Vás znamená prodloužení Vašeho aktuálně platného Zápisného o 2 měsíce
  • Váš kamarád si uhradí Zápisné na 12 měsíců, což pro Vás znamená prodloužení Vašeho aktuálně platného Zápisného o 3 měsíce
  • Nezapomeňte informovat Vašeho učitele, že jste někoho doporučili nejpozději v den, kdy Váš kamarád přijde cvičit. Na pozdější informace bohužel nemůžeme brát zřetel. 

Můžete začít třeba tím, že budete sdílet naše příspěvky na www.facebook.com/agatsuryu

V případě jakýchkoliv dotazů neváhejte a obraťte se na svého učitele, který Vám sdělí více informací. 

Být s námi má smysl!

Chcete objevit umění boje Samurajů a stát se součástí týmu, který se řídí autentickými hodnotami bojových umění? Agatsu Ryu vám otevírá dveře do tohoto fascinujícího světa. Agatsu Ryu je vedená aktivními a zkušenými mistry bojových umění, kteří vám budou velkou oporou a umožní vám být lepším člověkem každý den!

První lekce vás nic nestojí, je naší dávkou inspirace pro vás. Přijďte a začněte svou cestu k sebezdokonalení
a vlastním bojovým dovednostem.