vrtel_r
Radek Vrtěl

asistent

V Agatsu Ryu začal cvičit v roce 2012, protože si chtěl splnit svůj sen z dětství – naučit se některé z japonských bojových umění. Dílčího cíle tohoto svého snu dosáhl v roce 2018, kdy dosáhl černého pásu a stupně I. Dan a stal se tak asistentem učitelů v Agatsu Ryu.

Jeho cesta bojovými uměními však započala již mnohem dříve, kdy v mládí zkoušel různá bojová umění – judo a karate. Ovšem přišly mu pouze jednostranně založené. Na Jujutsu obdivuje univerzálnost použití, účinnost technik a úžasnou lehkost, s jakou se Jujutsu provádí.

Učení se tohoto bojového umění mu dodává nejen fyzickou zdatnost, ale také je mu cestou k vlastnímu poznání, sebekázni a k vnitřnímu klidu a míru.

„Velmi mi vyhovuje nesoutěžní varianta tohoto bojového umění, kdy největším soupeřem je mi jen moje nedokonalost. V podání naší školy má toto bojové umění hlubší rozměr a dodává mi stabilitu a protiváhu každodennímu stresu. Je velmi příjemné trávit čas v přátelské atmosféře se zajímavými lidmi s nimiž jsem měl možnost se zde seznámit. Mám opravdovou radost vidět pokroky svých nových přátel, kráčejících stejnou Cestou.“ (Radek Vrtěl)

KVALIFIKACE
  • Zkouška na I. Dan Jujutsu (24. 11. 2018 – All Japan Budo Association)

Asistent

100%

"Věčný optimista," tak se jednou sám popsal a nemohu jinak než souhlasit.

David Š.AGATSU rYU / STUDENT

PŘIDEJ SE K NÁM

//www.agatsuryu.cz/wp-content/uploads/2019/05/slide1web_2.jpg

Buď s námi v kontaktu

//www.agatsuryu.cz/wp-content/uploads/2019/04/AR_horizontallogo_červene_cernypodklad.png

Profesionální škola bojových umění založená v Přerově v roce 2000.