//www.agatsuryu.cz/wp-content/uploads/2019/05/kenjutsu_m.jpg
PONDĚLÍ 19:00 - 20:00 HOD. A PÁTEK: 18:00 - 19:00 HOD.
PŘIHLÁSIT SE! Více o Agatsu Ryu Více O učiteli
1 měsíc 6 měsíců 12 měsíců
1.500,- Kč 5.000,- Kč 6.300,- Kč

Více informací o cenách najdete ZDE.

Kenjutsu

Kenjutsu je japonské umění meče, které se postupem času stalo výsadou japonských válečníků – samurajů. Při cvičení se naučíte pracovat s mečem, vnímat vzdálenost a reagovat na přicházející útok.

V Agatsu Ryu se vyučuje Kenjutsu dle naší metodiky založené na zkušenostech a znalostech mistrů naší školy a znalostech mistrů, se kterými Agatsu Ryu spolupracuje.

Cvičení je vhodné zejména k rozšíření znalostí studentů Jujutsu. Nevylučujeme však možnost věnovat se pouze cvičení Kenjutsu úplným začátečníkům, naopak tyto vážné zájemce rádi přivítáme.

Přijít můžete i bez vybavení. Bokken Vám zapůjčíme.

Cvičení Kenjutsu začíná pochopitelně tím, že se student naučí zacházet s mečem. V Agatsu Ryu cvičíme s dřevěným mečem (bokken), abychom zabránili možným zraněním. První co musí student pochopit při práci s mečem je správné tasení a následně pohyby těla s mečem. Ty se od neozbrojeného boje samozřejmě liší. Poté co si studenti osvojí základní pohyby s mečem, tak výuka pokračuje tím, že se studenti učí na sebe navzájem reagovat, útočit a krýt se.

Při studiu bojového umění se rozvíjí všechny tři složky - technické (pohybové), morální (rozvoj člověka a osobnosti) a psychické (sebedůvěra, odvaha, ...), jedná se tedy o kompletní rozvoj osobnosti a bojových schopností.

Otevři s námi bránu do světa bojových umění a začni cvičit Kenjutsu! V Agatsu Ryu se věnujeme tradičnímu pojetí Kenjutsu vycházející z tradic bojového umění Jujutsu.

V Agatsu Ryu bojové umění netrénujeme, ale studujeme. Naučíš se velmi účinné techniky, poznáš nové přátele a budeš moci pracovat na svém rozvoji každé cvičení. Pořádáme mnoho doplňkových akcí k rozvoji nejrůznějších dovedností studentů i učitelů. Přidej se! Budeš překvapen úrovní a profesionalitou Agatsu Ryu.

PŘIDEJ SE K NÁM

//www.agatsuryu.cz/wp-content/uploads/2019/05/slide1web_2.jpg

Buď s námi v kontaktu

//www.agatsuryu.cz/wp-content/uploads/2019/04/AR_horizontallogo_červene_cernypodklad.png

Profesionální škola bojových umění založená v Přerově v roce 2000.