//www.agatsuryu.cz/wp-content/uploads/2019/05/zacatecnici_m.jpg
PONDĚLÍ, STŘEDA: 17:30 - 18:30 HOD.
ÚTERÝ, ČTVRTEK: 17:30 - 18:30 HOD.
PŘIHLÁSIT SE! Více o Agatsu Ryu Více O učiteli
1 měsíc / 2x týdně 6 měsíců / 2x týdně 12 měsíců / 2x týdně
1 000,- Kč 4 500,- Kč 5 500,- Kč
1 měsíc / 3x týdně 6 měsíců / 3x týdně 12 měsíců / 3x týdně
1 300,- Kč 4 900,- Kč 6 000,- Kč

Více informací o cenách najdete ZDE.

Jujutsu - mládež, dospělí

Skupiny začátečníků pro mládež a dospělé jsou určené pro všechny zájemce o bojové umění od 12 let. Můžete si vybrat mezi skupinami které cvičí v pondělí a středu nebo v úterý a čtvrtek, vždy ve stejný čas, 17:30 - 18:30. Dále je možno cvičit i v pátek. Na tuto možnost se zeptejte u zápisu.

Studium bojových umění v Agatsu Ryu poskytuje komplexní rozvoj v oblasti bojových umění. Ve skupině začátečníků začínáme s rozvojem všech součástí nutných k následnému úspěchu v bojových uměních. Našim cílem je být každým dnem lepší než v předchozím dni, což považujeme za úspěch.

Výuka je zaměřená na následující:

  • technické (fyzický rozvoj, výuka bojových a sebeobranných technik, … )
  • morální (rozvoj člověka a jeho osobnosti)
  • psychické (sebedůvěra, odvaha, cílevědomost, … )

Studium bojového umění je dlouhodobé. Výsledky se projevují postupně, dosažený výsledek je pak trvalý a znatelný. Při studiu bojového umění se rozvíjí všechny tři složky uvedené výše, jedná se tedy o kompletní rozvoj osobnosti a bojových schopností.

Otevři s námi bránu do světa bojových umění a začni cvičit Jujutsu - bojové umění Samurajů! V Agatsu Ryu se věnujeme tradičnímu pojetí Jujutsu.

V Agatsu Ryu bojové umění netrénujeme, ale studujeme. Naučíš se velmi účinné techniky, poznáš nové přátele a budeš moci pracovat na svém rozvoji každé cvičení. Pořádáme mnoho doplňkových akcí k rozvoji nejrůznějších dovedností studentů i učitelů. Přidej se! Budeš překvapen úrovní a profesionalitou Agatsu Ryu.