Načítání...

Čtěte více

UČITELÉ NA VÝLETĚ II: POLSKO

Vytvořil: Agatsu

O víkendu 30. 4. – 1. 5. 2022 se náš tým učitelů zúčastnili výletu do Polska. Nejednalo se však o obyčejný výlet. Naše cesty vedly do vesnice Stara Wieś, kde se nachází největší komplex určený bojovým uměním, který je postavený dle tradiční japonské architektury. Všichni jsme byli naprosto unešení krásou celého areálu. Díky našemu skvělému průvodci jsme měli možnost si prohlédnout jejich nádherné Dojo, moderně vybavenou relaxační budovu včetně sauny a také ubytování v podobě malých domečků. Ke všemu se nám dostalo velice zajímavého výkladu a spousty zajímavostí. Ze všech koutů tohoto místa na nás dýchala skvělá atmosféra, překrásná příroda a velice příjemné ticho a klid.
Nakonec jsme se však s tímto místem museli rozloučit, avšak určitě ne naposledy, a pokračovali jsme města Kielce, kde jsme strávili zbytek dne.
V neděli panovala již od rána skvělá nálada a my se opět vydali na cestu, tentokrát již domů. Cestou jsme si však ještě stihli udělat pár zastávek. Jako první jsme se rozhodli se podívat po krásném městě Częstochowa, kde jsme se posilnili obědem a poté se rozjeli k naší další zastávce – městu Katowice. Po krátké procházce a občerstvení výtečnou zmrzlinou a čajem, jsme vyjeli k naší úplně poslední zastávce, kterou byl náš Přerov.
Výlet byl opravdu skvělý a myslím, že na něj budou všichni zúčastnění ještě hodně dlouho vzpomínat.

Zpět na blog

Být s námi má smysl!

Chcete objevit umění boje Samurajů a stát se součástí týmu, který se řídí autentickými hodnotami bojových umění? Agatsu Ryu vám otevírá dveře do tohoto fascinujícího světa. Agatsu Ryu je vedená aktivními a zkušenými mistry bojových umění, kteří vám budou velkou oporou a umožní vám být lepším člověkem každý den!

První lekce vás nic nestojí, je naší dávkou inspirace pro vás. Přijďte a začněte svou cestu k sebezdokonalení
a vlastním bojovým dovednostem.