Načítání...

Čtěte více

To jsme my

Vytvořil: Agatsu

Domov. Místo, kde se cítíme dobře a v bezpečí. Místo, kam se rádi vracíme. Domov má mnoho podob. Fyzické místo má každý ve své paměti. Domov mentální máme ve svém srdci.

Někdy máme další domov, i když jej třeba takto přesně nenazýváme. Nevíme, proč nás to táhne zrovna na to místo, za těmito lidmi. Vracíme se. „Tady“ jsme doma. Domov by mělo a má být harmonické místo. Bezpečné. Takové naše refugium.

Takovým místem máme obvykle náš domov. A pak třeba místo jako je Agatsu Ryu. V Agatsu Ryu nejsme od toho, abychom věčně s někým a proti někomu bojovali. Proč bojovat? Celý život je už tak složitý. V Agatsu Ryu si děláme život takový, jaký má být. Harmonický, pokud možno klidný a příjemný. Rádi se vracíme. Rádi se scházíme a povídáme si. Nehledejte u nás nejlepší místo na světě ani dokonalost ve všem. Snažíme se, pracujeme na sobě. Pomáháme si, jsme iniciativní. Jdeme po společné cestě poznáním a nacházením krás života, které mnohým lidem unikají. My žijeme pro „ten okamžik“. Nemáme patent na rozum ani dokonalost všeho. Jsoucnost je tím, na co se díváme.

Jsme malým ostrovem, ale nikoliv bezvýznamným. Tvoříme, aby i ti, co přijdou po nás, měli na čem dál pracovat a rozvíjet. Naši studenti jsou pro nás motivací dělat věci pořádně, nikoliv povrchně. Jsme prostě připraveni pro všechny, kteří nám dají svou důvěru a chuť svůj život posunout kupředu. Otevřít oči, dovolit si nalézat „skrytá“ tajemství existence. Nejsme učiteli v obecně rozšířeném povědomí. Nejsme trenéři. Jsme průvodci na Cestě životem ukazující směr a možnosti.

To jsme my. Učitelé Agatsu Ryu.

Přidáš se k nám? Chceš od sebe a života víc? Napiš nám, zavolej, anebo prostě přijď mezi nás. Jsme tu pro TEBE.

Zpět na blog

Být s námi má smysl!

Chcete objevit umění boje Samurajů a stát se součástí týmu, který se řídí autentickými hodnotami bojových umění? Agatsu Ryu vám otevírá dveře do tohoto fascinujícího světa. Agatsu Ryu je vedená aktivními a zkušenými mistry bojových umění, kteří vám budou velkou oporou a umožní vám být lepším člověkem každý den!

První lekce vás nic nestojí, je naší dávkou inspirace pro vás. Přijďte a začněte svou cestu k sebezdokonalení
a vlastním bojovým dovednostem.