Načítání...

Čtěte více

Starý blog a fórum je pryč

Vytvořil: Agatsu

Od prosince 2020 jsme definitivně vypnuli starou verzi blogu a fórum. Vznikly nové stránky Agatsu Ryu a do nich jsme přidali taktéž blog a soubory ke stažení.

Zajímavé články, novinky z Agatsu Ryu i instruktážní videa najdete na novém blogu, který jsme pro vás připravili. Co se fóra týká a dostupnosti dokumentů ke stažení, tak ty nyní najdete na této stránce po přihlášení. Heslo dostanete při vstupu do Agatsu Ryu, případně po aktualizaci. Pokud se do části k souborům nemůžete dostat (nemáte heslo), tak si o něj napište na kontaktní email uvedený v zápatí webu anebo použijte kontaktní formulář. Nadále platí, že přístup k zaheslovaným dokumentům mají pouze studenti Agatsu Ryu. Důvodem použití hesla je přirozená ochrana materiálů a know-how Agatsu Ryu.

Dokumenty:

  • STUDENTI – pouze student anebo zákonný zástupce má přístup.
  • ZAMĚSTNANCI – pouze asistent, učitel či mistr se sem může přihlásit.
  • VEŘEJNOST – veřejná sekce; přístup bez nutnosti zadávat heslo.

Všechny soubory jsou chráněny autorským zákonem. Nezapomínejte, že všechny dokumenty a soubory s logem Agatsu Ryu i bez, jsou jejím duševním vlastnictvím (pokud není uvedeno jinak).

Zpět na blog

Být s námi má smysl!

Chcete objevit umění boje Samurajů a stát se součástí týmu, který se řídí autentickými hodnotami bojových umění? Agatsu Ryu vám otevírá dveře do tohoto fascinujícího světa. Agatsu Ryu je vedená aktivními a zkušenými mistry bojových umění, kteří vám budou velkou oporou a umožní vám být lepším člověkem každý den!

První lekce vás nic nestojí, je naší dávkou inspirace pro vás. Přijďte a začněte svou cestu k sebezdokonalení
a vlastním bojovým dovednostem.