Načítání...

Čtěte více

Co nám přináší aktivity?

Vytvořil: Agatsu

Položili jste si někdy otázku, proč se zúčastňovat aktivit? K čemu to je dobré a proč investovat svůj čas do těchto akcí?

Zúčastňovat se aktivit jako stáž, seminář, Zimní i Letní škola v bojovém umění je důležité z mnoha důvodů. Tyto aktivity vám mohou pomoci:

  • Rozvíjet dovednosti a znalosti, které jsou potřebné pro vaše umění nebo osobní rozvoj. Můžete se naučit nové techniky, strategie, principy ale i hodnoty bojových umění, které vám pomohou zlepšit vaše fyzické i mentální schopnosti .
  • Navazovat kontakty a přátelství s lidmi, kteří mají stejný zájem o bojová umění jako vy. Můžete si vyměňovat zkušenosti, rady, podporu a inspiraci s ostatními studenty. Také můžete poznat nové kultury, jazyky a tradice, pokud se zúčastníte aktivit v zahraničí.
  • Získat uznání a ocenění za vaše úsilí a úspěchy v bojových uměních. Díky vlastní aktivitě můžete získat certifikáty, diplomy nebo jiné formy ocenění, které dokazují vaši úroveň a kvalitu v bojových uměních. Tato ocenění vám mohou pomoci zvýšit vaši sebedůvěru, motivaci a prestiž. A v neposlední řadě vám (pravděpodobně) předurčí kariéru v bojových umění.
  • Zabavit se a užít si čas strávený s bojovými uměními. Tyto aktivity vám nabízejí příležitost odreagovat se od stresu a starostí každodenního života. Můžete si užít radost a vzrušení z bojových umění, které vás naplňují energií a nadšením .

Proto neváhejte a zapojte se do aktivit jako stáž, seminář, Zimní i Letní škola v bojovém umění. Budete si jistě užívat každou minutu a zároveň budete rozvíjet svůj potenciál v bojových uměních. Tyto aktivity vám mohou otevřít nové možnosti a příležitosti pro váš osobní i profesionální život.

Zpět na blog

Být s námi má smysl!

Chcete objevit umění boje Samurajů a stát se součástí týmu, který se řídí autentickými hodnotami bojových umění? Agatsu Ryu vám otevírá dveře do tohoto fascinujícího světa. Agatsu Ryu je vedená aktivními a zkušenými mistry bojových umění, kteří vám budou velkou oporou a umožní vám být lepším člověkem každý den!

První lekce vás nic nestojí, je naší dávkou inspirace pro vás. Přijďte a začněte svou cestu k sebezdokonalení
a vlastním bojovým dovednostem.