Načítání...

Čtěte více

Agatsu Ryu má nový slogan

Vytvořil: Agatsu

„Agatsu Ryu – Společně dál, společně výš!” je slogan, který již dlouhých 5 let provází naši školu. Tento slogan se používal od roku 2016 a měl vystihnout jeden z bodů filozofie Agatsu Ryu, kterým je týmovost. Jak to ale bývá, vše se mění a vyvíjí. A to platí i o Agatsu Ryu. Naše škola si během úžasných 21 let své existence prošla spoustou změn, a dnes přichází čas na další.

Protože se Agatsu Ryu také stále vyvíjí, byla potřeba vymyslet slogan, který by lépe vystihoval to, co naše škola představuje. Dali jsme tedy hlavy dohromady a vymysleli pár návrhů. Jelikož rozhodování to bylo opravdu složité a naši školu tvoří nejen učitelé, ale hlavně studenti, tak naši studenti měli možnost se zapojit a skrze anketu si vybrat nový slogan, případně napsat svůj vlastní návrh.

Mezi nepřeberným množstvím možností byl nakonec studenty zvolen slogan „Agatsu Ryu – Tvoje cesta ke změně“, jehož autorem je Shihan René Garcia. Věříme, že nový slogan bude daleko více vystihovat směr naší školy. Tímto děkujeme všem studentům za jejich hlas a také za další návrhy, které nám poslali.

V Agatsu Ryu už více než 20 let vyučujeme japonská bojová umění Jujutsu, Kenjutsu a Aikijutsu v Přerově. Agatsu Ryu znamená v překladu „způsob, jak zvítězit nad sebou samým“. Naše metodika každému přinese znalost sebeobranných technik a hlavně bojové umění. Zaměřujeme se na osobní rozvoj studenta se zachováním individuálního přístupu. Věnujeme se zvládání emocí, psychickou odolnost a v neposlední řadě vedeme všechny studenty ke kritickému myšlení. Zlepšení motorických dovedností je samozřejmostí.

Kromě pravidelných výukových lekcí pro děti a dospělé organizujeme speciálně pro ženy kurzy sebeobrany, pořádáme vzdělávací akce, školíme budoucí učitele bojových umění. Jsme tradiční škola bojových umění, ne závodní oddíl, a proto jediné vítězství je vítězství nad sebou samým.

(-bh-)

Zpět na blog

Být s námi má smysl!

Chcete objevit umění boje Samurajů a stát se součástí týmu, který se řídí autentickými hodnotami bojových umění? Agatsu Ryu vám otevírá dveře do tohoto fascinujícího světa. Agatsu Ryu je vedená aktivními a zkušenými mistry bojových umění, kteří vám budou velkou oporou a umožní vám být lepším člověkem každý den!

První lekce vás nic nestojí, je naší dávkou inspirace pro vás. Přijďte a začněte svou cestu k sebezdokonalení
a vlastním bojovým dovednostem.