Načítání...

JUJUTSU DOSPĚLÍ

JUJUTSU DOSPĚLÍ

Skupina začátečníků pro mládež a dospělé je určena pro všechny zájemce o bojové umění od 12 let. Cvičební skupiny začátečníků máme následující:

  • pondělí a středa (18:00 – 19:00 hod.), určena pro mládež a dospělé od 15 let.
  • úterý a čtvrtek (17:00 – 18:00 hod.), určena pro mládež od 12 let.

Studium bojového umění je v Agatsu Ryu komplexní záležitostí. Věnujeme se technikám, osobnímu a mentálnímu rozvoji. Velmi dbáme na celkové zklidnění a vyrovnanost studenta. Pomáháme budovat sebedůvěru a posilujeme charakterové vlastnosti. To vše na základě individuálního přístupu ke každému studentovi.

Studium bojového umění je dlouhodobé. Výsledky se projevují postupně, dosažený výsledek je pak trvalý a znatelný. Při studiu bojového umění se rozvíjí všechny tři složky uvedené výše, jedná se tedy o kompletní rozvoj osobnosti a bojových schopností.

Otevřete s námi bránu do světa bojových umění a začněte cvičit Jujutsu – bojové umění Samurajů! V Agatsu Ryu se věnujeme tradičnímu pojetí Jujutsu.

V Agatsu Ryu bojové umění netrénujeme, ale studujeme. Naučíte se velmi účinné technikypoznáte nové přátele a budete moci pracovat na svém rozvoji každé cvičení. Pořádáme mnoho doplňkových akcí k rozvoji nejrůznějších dovedností studentů i učitelů. Přidejte se! Budete překvapení úrovní a profesionalitou Agatsu Ryu.

  • Pondělí 18:00 - 19:00 - David Maňur
  • Středa 18:00 - 19:00 - René Garcia

Líbí se Vám tato činnost? Pak neváhejte
a registrujte se na první lekci zdarma!