Načítání...

INDIVIDUÁLNÍ STUDIUM

INDIVIDUÁLNÍ STUDIUM

Jujutsu (v překladu „jemné umění“) je tradiční bojové umění, které vzniklo v Japonsku již v 9. století a k sebeobraně ho používali legendární samurajové. O efektivitě a univerzálnosti Jujutsu, jež bývá označováno jako nejpraktičtější bojové umění, svědčí i fakt, že ho dodnes celosvětově praktikuje řada policejních i vojenských složek (FBI, Navy Seals apod.).

Podobně jako Aikido je i Jujutsu zaměřeno na využívání síly protivníka, ale krom toho pracuje i s útoky a je komplexnější. Obránce si sám vybírá, jestli použije měkčí formu a soupeře ušetří, anebo tvrdší techniku, která může ublížit. V Agatsu Ryu učíme aktivně se bránit, ale neubližovat.

Co se naučíte
Individuální studium je šité na míru každému studentovi, který touží pojmout bojové umění jako svou cestu. Toto studium je celkově velmi intenzivní, protože se Vám bude učitel věnovat nejen v rovině technické, ale také bude klade velký důraz na osobnostní rozvoj a celkově na mentální schopnosti. Studium navíc obsahuje také meditační cviky.

Individuální student může vykonávat zkoušky v kratším časovém rozmezí, protože cvičí častěji a intenzivněji. Zkoušky jsou samozřejmě mezinárodně uznávané zkoušky.

Máte možnost účastnit se každoročně pořádané letní a zimní školy a také různých akcí a vzdělávacích workshopů, které pro své studenty připravujeme. 

Pro koho je to vhodné
Individuální program je určen pro studenty od 12 do 18 let.

Výukové lekce pro individuální studium:

  • dle domluvy

Líbí se Vám tato činnost? Pak neváhejte
a registrujte se na první lekci zdarma!