Načítání...

SEBEOBRANA PRO ŽENY

SEBEOBRANA PRO ŽENY

Zažíváte při návratech domů setmělými ulicemi pocity úzkosti? Bojíte se sama v prázdném domě či bytě? Máte strach o děti? V kurzu sebeobrany vám ukážeme, že násilnému útoku se dokáže v případě potřeby ubránit i drobná a na pohled křehká žena. Nejde totiž ani tak o sílu, kondici a vyrýsované svaly, jako o zvládnutí techniky a zachování chladné hlavy.

Sama uvidíte, že nepotřebujete žádné zvláštní předpoklady k tomu, abyste se naučila být ve střehu, vyhodnotit situaci a rychle a účinně na ni zareagovat.

Co vás v kurzu čeká?

  • Představíme vám základní sebeobranné techniky, které si osvojíte do té míry, abyste je později „v terénu“ uměla správně a bez váhání použít.
  • Dozvíte se něco o prevenci. Doporučíme vám, jak se chovat a co dělat, abyste nebezpečné situaci předešla, nebo ji minimálně nestupňovala.
  • Probereme konkrétní rizikové situace, do kterých se ženy nejčastěji dostávají. Nacvičíte si a adekvátní reakci, abyste pak v dané okamžiku dokázala jednat automaticky, bez velkého přemýšlení.
  • Prozradíme vám, jaké prostředky můžete k sebeobraně použít (paralyzéry, pepřové spreje atd.).
  • Seznámíte se s právním minimem v sebeobraně.

Naši lektoři jsou chápaví, vlídní lidé a zachovávají individuální přístup. Nemusíte se tedy bát, že byste ostatním nestačila, případně že by vás nutili k něčemu, co nesvedete, nebo co je vám nepříjemné. 

Pro koho je kurz vhodný
Kurz sebeobrany mohou absolvovat všechny ženy, bez ohledu na věk a fyzickou kondici.

Kdy probíhají kurzy?

  • Pátek 17:00 - 18:00

Líbí se Vám tato činnost? Pak neváhejte
a registrujte se na první lekci zdarma!